۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
 ۳۱ شهریور ماه؛ آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی ارزی
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد

۳۱ شهریور ماه؛ آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی ارزی

زالی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، ۳۱ شهریور ماه را آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی اعلام کرد و گفت: مهلت‌ اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

به گزارش بازار به نقل از شاتا، میثم زالی با اشاره به پایان مهلت مقرر در آیین نامه ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر در پایان شهریورماه، بیان کرد: متقاضیانی که تاکنون نتوانسته اند از مزایای مندرج در تصویب نامه هیئت وزیران برای تعیین تکلیف بدهی خود بهره مند شوند، لازم است پیش از پایان مهلت قانونی، درخواست کتبی خود را در بانک عامل ثبت کنند.

وی افزود: برخی تولیدکنندگان با مراجعه به ستاد تسهیل اعلام کرده اند بانک عامل تا کنون همکاری لازم را برای بهره مندی از تصویب نامه مذکور انجام نداده است. لذا تسهیلات گیرندگان مشمول این ماده قانونی حتما به هر نحوی که می توانند درخواست خود را پیش از ۳۱ شهریورماه ثبت نمایند.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور تصریح کرد: مشمولان حتی المقدور درخواست خود را به صورت حضوری در بانک ها ثبت کنند و اگر به هر دلیلی موفق نشدند، ازطریق سامانه های الکترونیکی بانکی، ارسال درخواست با پست پیشتاز و سایر روش ها اقدام به ثبت درخواست خود کنند.

زالی همچنین با اشاره به لزوم رفع موانع احتمالی توسط کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکل مشمولان ماده ۲۰ تاکید کرد: همه مشمولان پس از ثبت درخواست خود، حتما پیگیری های لازم را برای بهره مندی حداکثری از تمام مزایای مندرج در ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر از طریق کارگروه های استانی و یا دبیرخانه ستاد تسهیل انجام دهند تا مقدمات لازم برای بهره مندی حداکثری واحدهای مشمول از مزایای این قانون که دیگر تمدید نخواهد شد، فراهم گردد.

کد خبر: ۴۱٬۷۱۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha