کشف تخلفات به ارزش حدود ۹۰۲ میلیارد ریال در یک شرکت تولید کننده خوراک دام و طیور گلستان

گرگان- معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان از کشف تخلف به ارزش حدود ۹۰۲ میلیارد ریال در یک شرکت تولید کننده خوراک دام و طیور و دو واحد دامداری صنعتی در شهرستان گرگان توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد.

به گزارش بازار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان، علی اصغر اصغری اظهار کرد: بازرسان این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و همچنین احقاق حقوق شاکیان از هیچگونه تلاشی دریغ نکرده و با تمام توان در چهارچوب قوانین و مقررات با متخلفان احتمالی در عرصه بازار برخورد می‌کنند.

وی افزود: در همین راستا و در پی دریافت گزارشات کتبی شهروندان مبنی بر تخلفات احتمالی یکی از شرکت‌های خوراک دام و طیور و تعدادی از دامداری‌های صنعتی در شهرستان گرگان تیمی از بازرسان به منظور بررسی  و رسیدگی موضوع اعزام شدند.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان پس از بازرسی‌ های میدانی و بررسی مدارک و مستندات موجود توسط بازرسان این سازمان، تخلف قاچاق نهاده های ذرت دامی  و جو دامی به میزان ۳۰ تن در شرکت مورد نظر و همچنین عرضه خارج از شبکه ۳۰ تن جو و ذرت دامی در دو واحد دامداری صنعتی محرز و پرونده تخلف این شرکت و دامداری‌ها به مبلغ ۹۰۱ میلیارد و۵۳۰ میلیون ریال تشکیل و جهت صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

وی همچنین با تاًکید بر حساسیت شرایط کنونی بازار از تمامی مدیران شرکت‌های دام و طیور و صاحبان دامداری‌های صنعتی خواست تا با رعایت قوانین و مقررات موجود نسبت به رعایت دستورالعمل‌های اقدام کنند.
اصغری در خاتمه از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی مورد را سریعا از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ و یا به صورت حضوری (با مراجعه به سازمان صمت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان) به بازرسان این سازمان گزارش کرده تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
کد خبر: 41295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =