۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
«وغدیر» خریدار و فروشنده بود
طی مرداد ماه؛

«وغدیر» خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۸۰ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۳ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۳۴۴ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال به ۱۰۴ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری غدیر نیز با کاهش ۲۵۵ هزار و ۷۴ میلیارد و ۱۸ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۲۳۹ هزار و ۹۶ میلیارد و  ۷۵۲ میلیون ریال محاسبه شد.

وغدیر تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۳ میلیارد ریال به مبلغ یک هزار و ۲۳ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۸۰ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر طی دوره یک ماهه منتهی به مرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۴۶ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال خریداری کرد.

کد خبر: ۳۸٬۰۹۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha