۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
کد خبر: . ۳۷٬۲۱۵
سود «کروی» افزایشی شد

شرکت توسعه معادن روی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی نشده)، به ازای هر سهم خود ۸۳۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۲۹۵ اعلام شده بود، از افزایش۵۳۸ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه، شرکت توسعه معادن روی ایران با سرمایه ۲ هزار و ۴۱۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت توسعه معادن روی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۱۱ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۳۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۵۲۲ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت توسعه معادن روی ایران نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن افزایش ۵۳۸ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود. براساس گزارش حسابرسی نشده، "کروی" سود خالص دوره مذکور را ۷۱۱ میلیارد و ۹۷ میلیون ریال و سود هر سهم را ۲۹۵ ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود کروی در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶۷۰ ریال و سود خالص را یک هزار و ۶۱۷ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت توسعه معادن روی ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۲۵ هزار و ۳۱ میلیارد و ۴۹۴ میلیون ریال به ۳۹ هزار و ۵۸۶ میلیارد و ۷۲۹ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت تغییری نکرد.

کروی در دوره یاد شده، خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نیود.

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
کد خبر: ۳۷٬۲۱۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =