مروری بر عملکرد تیرماه «کرمان»

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۲۸۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال به ۲۹۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان با سرمایه ثبت شده ۶۰۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام یک میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک ۱۳ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نکرد. در حالی که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان با افزایش ۳۸۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال معادل ۲۹۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نیود

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
کد خبر: 32044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =