۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۰
دولت در عمل از تشکیل خانواده حمایت می‌کند 
رئیس جمهور:

دولت در عمل از تشکیل خانواده حمایت می‌کند 

شاهرود- رئیس جمهور با بیان اینکه قانونی جوانی جمعیت، مردم را به تشکیل خانواده تشویق می‌کند، گفت: دولت تلاش دارد که در عمل نیز از تشکیل خانواده حمایت کند. 

به گزارش خبرنگار بازار، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه پنجشنبه در مراسم تحویل زمین طرح نهضت ملی مسکن ویژه جوانی جمعیت به خانواده‌های استان سمنان در سالن شهرداری شاهرود، با بیان اینکه قانونی جوانی جمعیت، مردم را به تشکیل خانواده تشویق می‌کند، تاکید کرد: دولت تلاش دارد که در عمل نیز از تشکیل خانواده حمایت کند.

وی با بیان اینکه دولت خود را موظف می بیند که از جوانان و خانواده ها حمایت کند، ابراز کرد: قانون نیز بر این امر تاکید دارد و ما نیز وعده هایمان قبل از ریاست جمهوری را در این ارتباط به خصوص مسکن جوانان، فراموش نکرده ایم.

تاکید دولت بر اجرای قانون حمایت از جمعیت

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت بر اجرای قانون حمایت از جمعیت تاکید دارد، بیان کرد: زمین و مسکن از نیازهای جدی تشکیل خانواده است چرا که دختران و پسران در نخستین گام، فقدان خانه را مشکل ازدواج خود می بینند.

رئیسی با بیان اینکه افراد خرده نگیرند که در کشور مشکل مسکن است، تاکید کرد: در زمان هایی باید ما سالی یک میلیون مسکن می سازد و نیاز برطرف می شد اما این کار نشد.

وی با بیان اینکه سالانه ۲۵۰ هزار مسکن ساخته می شد و لذا کاری که باید انجام می شد، صورت نگرفت، گفت: دولت سیزدهم از ابتدای دولت بنا را بر تامین نیاز مردم به مسکن گذاشت.

تحویل ۲ هزار واحد مسکن ملی

رئیس جمهور با بیان اینکه قانون نیز ایجاد یک میلیون مسکن در سال را حکم می‌کند، تاکید کرد: نیاز کشور نیز سالانه یک میلیون مسکن است و لذا دولت به دنبال عمل به این قانون است.

رئیسی با بیان اینکه در جای جای کشور، در شهرها و روستاها خانه‌ها در حال ساخت است و این نشان می دهد که دولت در حال کار است، افزود: امروز ما در شاهرود شاهد تحویل دو هزار و ۵۸ واحد مسکونی از نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها هستیم.

کد خبر: ۲۸۳٬۰۳۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha