۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
کد خبر: 28135
نماد وهور متوقف شد

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با نماد وهور به دلیل نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شد.

به گزارش بازار، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با نماد وهور به دلیل نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شد.

در اطلاعیه سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی آمده است: به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می رساند نماد معاملاتی آن شرکت به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف گردید. لذا به منظور رعایت دستورالعمل فوق‌الذکر، ضروری است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان توسط شرکت بررسی و پاسخ به آن‌ها مطابق اطلاعیه اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی افشا گردد.
پس از توقف نماد معاملاتی به علت نوسان قیمت سهام طی ۱۵ روز معاملاتی متوالی و انتشار اطلاعیه ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، اشخاصی که به سامانه تدان (tedan.ir) دسترسی دارند می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به طرح سوال از ناشر اقدام نمایند (اشخاصی که به سامانه تدان دسترسی ندارند می توانند سوالات خود را از طریق یکی از نهادهای مالی که دارای مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس و اوراق بهادار باشد، در این سامانه ثبت نمایند). پس از پایان مهلت ثبت سوالات، ناشر موظف است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری نسبت به تهیه پاسخ و ارسال آن اقدام نماید. در صورت عدم ارسال پاسخ یا ارایه پاسخ ناقص توسط ناشر، بورس مربوطه عدم پاسخگویی ناشر را به عموم افشا می نماید.

 به گزاری بازار،  شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در زمینه  مدیریت و سرمایه‌گذاری و مشارکت در کلیه طرح‌های صنعتی برق و انرژی، ترانزیت و انجام معاملات و مطالعات فنی و اقتصادی و مالی در زمینه برق و انرژی فعالیت می‌کند.

این نماد با میانگین حجم ماه ۹ میلیون واحد و ارزش بازار ۱۷ هزار میلیارد تومانی در تابلوی بورس ثبت شده است. این اطلاعات نشان می‌دهد که این شرکت دارای قدرت نقدشوندگی پایین است. این نماد در از ۳۱.۹۸۲ ریال در ۳ تیرماه سال جاری به ۴۲.۶۰۱ ریال در آخرین معاملات خود در روز گذشته رسیده است که نشان از رشد بیش از ۳ درصدی این نماد می‌دهد.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
کد خبر: 28135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =