۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۲
بررسی راهکارهای صرفه جویی ارزی و افزایش تولید کالاهای اساسی
در کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مطرح شد

بررسی راهکارهای صرفه جویی ارزی و افزایش تولید کالاهای اساسی

صد و چهل و نهمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با موضوع «صرفه جویی منابع ارزی و افزایش تولید داخلی وحمایت ازبازرگانان وتولید کنندگان کالاهای اساسی» در محل دبیرخانه شورا برگزار شد.

به گزارش بازار، نماینده وزارت کشاورزی در نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از کاهش هزینه‌ها و افزایش تولید داخلی نهاده‌ها گزارش داد. نماینده بانک مرکزی هم ضمن ارائه راهکارهایی برای تامین و تولید کالاهای اساسی، خواستار ارائه این پیشنهادات در جلسه شورای عالی سران قوا شد. در ادامه نماینده سازمان برنامه و بودجه طرح بحث را نیازمند بررسی دقیق‌تر دانست.

در نهایت محسن رضایی با بیان اینکه اطلاعات ارائه شده در این خصوص نیاز به تکمیل و دقت بیشتر برای طرح موضوع در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا دارد؛ مقرر کرد: پس از تکمیل داده‌های دقیق با تکیه بر اطلاعات تکمیلی و جامع، موضوع در کمیسیون اقتصادی دوات مطرح و در صورت لزوم، با درخواست رسمی معاون اول، مجددا در کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مطرح شود.

دستور دوم مربوط به رد دیون سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح بود که ضمن تایید آن قرار شد دولت بصورت رسمی تقاضای خود را در چارچوب قانون بودجه به دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا ارسال کند.

کد خبر: ۲۴۳٬۱۹۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha