۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
ایجاد قرارگاه ساماندهی اموال منقول و غیر منقول در وزارت راه‌و شهرسازی

ایجاد قرارگاه ساماندهی اموال منقول و غیر منقول در وزارت راه‌و شهرسازی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از ایجاد قرارگاه ساماندهی اموال منقول و غیر منقول در وزارت راه‌ و شهرسازی به منظور حفظ و نگهداشت بیت‌المال خبر داد.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در سلسله سفرها و بازدیدها از ادارات کل راه و شهرسازی که در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی قرار دارد بازدید از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در هفته دولت انجام شد.

در این بازدید جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان تهران با حضور مدیران کل عضو شورای هماهنگی معاونین روسای ادارات ستادی و شهرستانی استان تهران برگزار شد.

محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با حضور در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، روند اجرای امور و وظایف محوله در استان تهران، پیگیری امورات مرتبط با استان که باید با رویکرد خاص به عنوان کلانشهر و پایتخت کشور پیگیری شود را امری ضروری و حیاتی برشمرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از مساعدت و پیگیری‌های وزیر راه و شهرسازی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های قانونی موجود برای پیشبرد اهداف وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

برنامه وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی نیروی انسانی شاغل در وزارتخانه
زهره‌ای ضمن استماع مشکلات و دغدغه‌های موجود از برنامه وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی نیروی انسانی شاغل در وزارتخانه در خصوص موضوعاتی همچون تبدیل وضعیت استخدامی، احکام کارگزینی، نقل و انتقال، ماموریت و سایر موارد خبر داد.

وی ادامه داد: ایجاد قرارگاه ساماندهی اموال منقول و غیر منقول در وزارت راه و شهرسازی به منظور حفظ و نگهداشت بیت المال از دیگر موارد است که در حال پیگیری است. در این خصوص، استان تهران هم باید با حداکثر ظرفیت جهت تحقق این مهم، همراهی لازم را داشته باشد.

به گفته این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی، برنامه‌ریزی برای ارتقاء و بهبود وضعیت موجود کارکنان از جمله معیشت، رفاهیات، اعطای تسهیلات تامین مسکن کارکنان، امورات مرتبط با کارکنان بیمه تکمیلی، کارکنان اماکن رفاهی، برنامه‌های فرهنگی و حمایتی در دستور کار است. همچنین، ‌ استقرار نظام شایسته گزینی، استقرار نظام جبران خدمت مبتنی بر عملکرد، کارنامه محوری به جای رزومه محوری در دستور کار قرار دارد.

خانه‌دار شدن شاغلان و ایثارگران شاغل در وزارت راه و شهرسازی پیگیری می‌شود
زهره‌ای افزود: برقراری عدالت سازمانی با شکست تبعیض‌ها و ایجاد انگیزه برای کارکنان با تامین مسکن کارکنان با تاکید وزیر راه و شهرسازی و دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مبنی برپیگیری و تحقق خانه دار شدن کلیه کارکنان شاغل و ایثارگران در وزارتخانه با استفاده از همه ظرفیت های موجود، در برنامه قرار دارد. بنابراین، ضرورت دارد تا استان تهران و سایر بخش‌های وزارتخانه حمایت و همراهی همه جانبه را در دستور کار قرار دهند.

جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران نیز به ارائه گزارش وضعیت نیروی انسانی شاغل در اداره کل استان تهران و اقدامات و برنامه‌ریزی های لازم جهت اجرا و بهره برداری از پروژه‌های استان پرداخت و گفت: با وجود همه مشکلات و نارسایی‌ها وظیفه خدمتگذاری با تمام تلاش و توان در حال اجرا بوده و به زودی شاهد افتتاح بسیاری از پروژه‌های عمرانی در این استان خواهیم بود.

سپس اعضای شورای هماهنگی ضمن معرفی خود به ارائه گزارش و نقطه نظرات در حوزه‌های تخصصی پرداختند.

کد خبر: ۲۴۱٬۸۶۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha