۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴
۳۰ درصد از جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد زندگی می‌کنند
معاون توسعه مدیریت وزارت راه:

۳۰ درصد از جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد زندگی می‌کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی به دعوت مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در مراسم روز کارمند در جمع کارمندان ان شرکت حضور یافت.

به گزارش بازار به نقل از شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی به دعوت مدیرعامل شرکت در مراسم روز کارمند در جمع کارمندان شرکت بازآفرینی شهری ایران حضور یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در این مراسم با بیان این که باید از ظرفیت بانوان در مناصب مختلف استفاده شود، اظهارکرد: بعد از ورودم به وزارتخانه اولین گام آسیب‌شناسی در حوزه نیروی انسانی بود و بعد از آن نسبت به رفع این آسیب‌ها اقدام کردیم و تاکنون اتفاقات خوبی در این حوزه افتاده است.

وی با اشاره به این که در دولت سیزدهم تغییرات خوبی در حوزه مسکن و شهرسازی رخ داده است، عنوان کرد: این تغییرات به واسطه ارتقاء جایگاه منابع انسانی و حضور نیروی انسانی متخصص و متعهد بوده است.

زهره‌ای تصریح کرد: با یکپارچگی سازمان می‌توان از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کرد. همچنین باید با فرهنگ‌سازی سازمانی، ساماندهی نیروها، ایجاد انگیزه و افزایش مشارکت، راندمان و بهره‌وری شرکت را ارتقاء داده و در جهت پیشرفت و تحقق اهداف عالیه گام برداشت.

وی همچنین خواستار ارتقای سطح رفاه و معیشت کارمندان، ایجاد تغییرات در ساختار و استفاده از فرصت‌های موجود جهت تعالی شرکت شد.

آئینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران نیز در این نشست با اشاره به این که ۵۹ درصد کارمندان شرکت فوق لیسانس و ۹۰ درصد لیسانس به بالا هستند، گفت: یکی از مشکلات ما ضعف ساختاری است که در استان‌ها نمود بیشتری دارد. ۳۰ درصد از جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد زندگی می‌کنند و فعالیت‌های این شرکت طیف وسیعی از شهروندان را پوشش می‌دهد و غالب پروژه‌های بازآفرینی شهری تاثیر مستقیم در کیفیت زندگی شهری شهروندان داشته و در نتیجه نقش مهمی در امیدآفرینی و نشاط‌بخشی در جامعه دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که نیازمند ساختار چابک‌تر و سبک‌تری برای ارایه خدمات در استان‌ها هستیم، تصریح کرد: محرومیت‌زدایی و توانمندسازی ساکنان بافت‌های ناکارآمد از اهداف اولیه شرکت است که برای رسیدن به این مهم باید ساختار بهبود یابد.

در این جلسه همچنین معاونین و مدیران شرکت بازآفرینی شهری ایران به ارایه گزارش عملکرد شرکت در دو سال اول دولت سیزدهم پرداختند.

کد خبر: ۲۴۱٬۰۷۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha