۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳
تفاهم‌نامه همکاری پژوهشگاه نیرو و انجمن نگهداری و تعمیرات ایران به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری پژوهشگاه نیرو و انجمن نگهداری و تعمیرات ایران به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه نیرو و انجمن نگهداری و تعمیرات ایران (تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، با هدف بهبود نظام نگهداشت مبتنی بر مدیریت دارایی‌های فیزیکی در وزارت نیرو منعقد شد.

به گزارش بازار، در این تفاهم‌نامه که به امضای مجید عمیدپور رئیس پژوهشگاه نیرو و سعید رمضانی رئیس هیئت مدیره انجمن نگهداری و تعمیرات ایران رسید، مقرر شده است دوطرف در زمینه بهبود نظام نگهداشت مبتنی بر مدیریت دارای‌های فیزیکی در وزارت نیرو همکاری و مشارکت داشته باشند.

بر اساس این گزارش، همکاری در توسعه فرهنگ مدیریت دارایی‌های فیزیکی در سطح وزارت نیرو، شناسایی و ایجاد زمینه‌های همکاری علمی - تخصصی در زمینه نگهداری و تعمیرات جهت حرکت به سمت هم‌افزایی علمی در سطح ملی، گسترش همکاری‌ها و انجام فعالیت‌های آموزشی، مشارکت در برگزاری رویدادهای حوزه نگهداری، تعمیرات و مدیریت دارایی‌های فیزیکی و همچنین نظارت بر پیشرفت فعالیت‌های توافق شده در راستای سیاست وزارت نیرو، از جمله زمینه‌های همکاری قید شده در این تفاهم‌نامه به شمار می‌آید.

این گزارش حاکی است، طراحی مفهومی، ساختار، تشکیلات و روش‌ها، فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم برای پیاده‌سازی مدیریت دارایی‌های فیزیکی و ایجاد یک ساختار هماهنگ و یکپارچه در سطح وزارت نیرو در تعامل با بازیگران این حوزه از جمله وظایف پژوهشگاه نیرو است.

این گزارش حاکی است پژوهشگاه نیرو به عنوان بازوی فکری وزارت نیرو در راستای استفاده از ظرفیت‌های رویکرد مدیریت دارایی‌های فیزیکی در صنعت برق و رعایت یک ساختار هماهنگ و یکپارچه در سطح این وزارتخانه در تعامل با سایر بازیگران این حوزه، مدیریت فرآیند مذکور را در دستور کار دارد.

کد خبر: ۲۳۶٬۷۷۴

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha