۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵
 ۱۷ هزار واحد مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

۱۷ هزار واحد مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است

زنجان-اسماعیلی،مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه ۱۷ هزار واحد مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است،اگفت: از این تعداد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد در شرق زنجان اجرا می شود.

اصغر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار بازار،با بیان اینکه ۱۷ هزار واحد مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است،افزود: از این تعداد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد در شرق زنجان اجرا می شود.

وی ابراز کرد: پروژه های نهضت ملی مسکن در شرق و غرب زنجان در دست اجراست و ۴۵ پروژه نهضت ملی مسکن در استان زنجان اجرا می‌شود که از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن بیش از ۴۵ درصد است و برخی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از ۷۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که در این میان بخشی از پروژه M۶ که پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی دارد، اواخر اردیبهشت‌ماه امسال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

تمام پروژه های نهضت ملی مسکن در شرق زنجان فعال هستند

اسماعیلی تاکید کرد: شروع برخی از پروژه های نضهت ملی مسکن با وام ۱۰۰ میلیون تومانی آغاز شد و از سال ۱۴۰۰ نیز سقف تسهیلات بانکی به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافت و مابقی هم از آورده متقاضیان بود.

وی با بیان اینکه پروژه های نهضت ملی مسکن در شرق زنجان با نام پروژه های m۶ m۱،m۲،،m۴،m۵ نیز در دست ساخت است، ابراز کرد: خوشبختانه تمام این پروژه ها فعال هستند و با قوت اجرا می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ،تاکید کرد: همچنین پروژه ۱۲۹۶ واحدی m۶ نیز توسط شرکت جهاد نصر ساخته می شود که حدود ۵۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود ۶۴ واحد مسکونی اواخر اردیبهشت آماده بوده و در حال تحویل به متقاضیان است و واگذاری واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن دراستان به صورت پلکانی است.

اسماعیلی با بیان اینکه از پروژه m۶ در شرق زنجان به تعداد ۱۸۰ واحدمسکونی اواخر تیرماه به متقاضیان تحویل داده می شود، افزود: برنامه ریزی ما این است که تا پایان سال تمام واحدهای مسکونی پروژه m۶ در شرق زنجان به متقاضیان تحویل داده شود و تحقق این مهم مستلزم این است که متقاضیان همراهی لازم را در این خصوص داشته باشند.

پروژه های نهضت ملی ردیف اعتباری غیر از آورده مردمی و تسهیلات بانکی ندارد

وی تصریح کرد: پروژه های نهضت ملی ردیف اعتباری غیر از آورده مردمی و تسهیلات بانکی ندارد و مدیریت و برنامه ریزی ما بر این است که ۵۰ تا ۶۰ درصد ازپروژه های شرق زنجان امسال به مرحله عقد قرارداد می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ،با بیان اینکه تاخیر در واریزی آورده باعث عقب ماندگی پروژه می شود و به تبع قیمت تمام شده هم افزایش می یابد، ادامه داد: تفاوت پروژه های نهضت ملی مسکن با مسکن مهر در این است که ما امروز با(عدم ثبات قیمت در بازار) مواجه هستیم و این مشکل اداره کل راه و شهرسازی استان، متقاضیان و سازندگان را با مشکل مواجه می کند و پیگیر هستیم با حداقل قیمت مسکن را به متقاضیان تحویل بدهیم و تاخیر زیاد شود به جهت افزایش قیمت دچار مشکل می شویم.

اسماعیلی تصریح کرد: در شهر قیدار ساخت ۵۱۹ واحد مسکونی در قالب پروژه های نهضت ملی مسکن در یک سایت ۲۲ هکتاری آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه پروژه های نهضت ملی مسکن در غرب زنجان فعال است، افزود: پروژه ارغوان که خارج از کوی زیتون است بیش از ۵۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پروژه ثمین دو هم بیش از ۶۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تعدادی از واحدهای این پروژه تیرماه آماده تحویل به متقاضیان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ،گفت: امسال بیش از سه هزار واحد مسکونی از پروژه های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان به متقاضیان تحویل داده می شود.

کد خبر: ۲۲۰٬۸۰۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha