۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
کد خبر: . ۲۱۲٬۶۱۲
رشد ۹۵ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای بین المللی| افزایش ۱۶ درصدی مسافر در پروازهای داخلی

بررسی عملکرد ۱۱ ماهه سال جاری، افزایش ۹۵ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای بین المللی و افزایش ۱۶ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی، همچنین ۷۵ درصد افزایش پرواز خارجی را نشان می‌دهد.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بررسی عملکرد ۱۱ ماهه سال جاری نشان می‌دهد که تعداد نشست و برخاست در پرواز های داخلی و بین المللی در این مدت به ترتیب ۲۵۶ هزار فروند و ۲۱ هزار فروند بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در بخش پرواز داخلی با ۲۸۲ هزار فروند و در بخش بین‌المللی با ۱۲ هزار فروند همراه بوده است.

همچنین آمار یاد شده از ۹ درصد کاهش پرواز داخلی و ۷۵ درصد افزایش پرواز خارجی حکایت دارد.
در این میان با بررسی روند ۱۰ ساله نشست و برخاست هواپیما مشخص می‌شود که بیشترین میزان نشست و برخاست پرواز های داخلی و بین المللی به ترتیب در ۱۱ ماهه سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۳ به میزان ۳۳۸ و ۲۷ هزار فروند ثبت شده است.

شایان ذکر است مطابق آمار، میزان اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی و بین المللی در ۱۱ ماهه سال جاری به ترتیب ۲۹۳۸۲ هزار نفر و ۲۵۶۸ هزار نفر بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۲۵۴۰۹ هزار نفر در پرواز داخلی، و ۱۳۱۶ هزار نفر در پروازهای بین‌المللی، به ترتیب ۱۶ درصد و ۹۵ درصد افزایش داشته است.

گفتنی‌است بررسی روند ۱۰ ساله اعزام و پذیرش مسافر هوایی مبین آن است که بیشترین میزان اعزام و پذیرش مسافر پروازهای داخلی و بین المللی به ترتیب در ۱۱ ماهه سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۳ به میزان ۴۱ و ۴ میلیون نفر به ثبت رسیده است.

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
کد خبر: ۲۱۲٬۶۱۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =