۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
کد خبر: . ۲۱۲٬۶۰۹
هدفگذاری کسب درآمد بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی در سال آینده

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: شرکت آزمایشگاه می‌تواند در سال آینده بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد که با بهره‌وری و حضور در بازارهای جدید دستیابی به این رقم سخت نیست.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید کیانپور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، ضمن تبریک عید نوروز و ماه مبارک رمضان به هم وطنان داخل و خارج از کشور گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تلاش و مجاهدت همه پرسنل در سراسر کشور موفق شد ضمن تحقق برنامه‌های سال جاری شرکت ذیل شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی بر سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با بهره گیری از حداکثر ظرفیت ها و توانمندی ها و جذب نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی توانستیم با افزایش تنوع انجام آزمایش‌های فنی و مهندسی به بیش از ۶۳۰ مورد، حتی بیش از ظرفیت نیاز کشور عمل کنیم.

کیانپور ادامه داد: با تلاش‌هایی که در ستاد و استان‌ها طی امسال انجام شده است توانستیم اقدامات توسعه‌ای زیادی را در آزمایشگاه محقق کنیم و به رشد و توسعه در زمینه افزایش توان علمی، تجهیزاتی و مهندسی برسیم تا با این ظرفیت، نقش آفرینی ویژه‌ای را در پروژه‌های ملی و استانی دولت، وزارت راه و شهرسازی و بخش خصوصی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه با تلاشی که امسال در مجموعه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در کشور انجام شد موفق به انعقاد تفاهم نامه‌های زیادی با نهادها، سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی شدیم گفت: تفاهم نامه با معاونت عمرانی وزارت کشور، سازمان های نظام مهندسی ساختمان و معدن، شهرکهای صنعتی، سازمان ملی استاندارد ایران، گسترش و نوسازی مدارس، سازمان تامین اجتماعی، دانشگاه‌های مختلف، .... از جمله این اقداماتی بود که در راستای تعامل با دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور شده است.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه با این حال ظرفیت زیادی برای کار در این مجموعه است تصریح کرد: با برنامه ریزی که انجام شده است شرکت آزمایشگاه می‌تواند در سال آینده بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد که افقی روشن در این مسیر دیده می شود.

وی ادامه داد: با بهره‌وری، برنامه‌ریزی، اجرای مهندسی ارزش و استفاده به موقع و به جا از ظرفیت‌های پنهان در ستاد و استان‌ها رسیدن به این رقم سخت نخواهد بود و می بایست تفکر دولتی بودن را از خود دور کنیم و به حضور در بازارهای جدید فکر کنیم.

کیانپور با بیان اینکه در همه حال باید نسبت به مسئولیت اجتماعی که داریم وفادار باشیم افزود: انجام آزمایش‌های محوله طبق آخرین دستاوردها و استانداردهای داخلی و خارجی، ارائه گزارش به موقع با دقت، سرعت و اطمینان، تضمین ارائه خدمات، نظارت بر آزمایشگاه‌های همکار، وصول به موقع مطالبات و ایجاد اشتغال همه و همه می تواند به تعالی شرکت کمک کند.

وی ادامه داد: در این راه ضمن اینکه باید با ورود به بازارهای جدید از ظرفیت‌های بالقوه شرکت آزمایشگاه استفاده کنیم، بازاری را از دست ندهیم و راه‌های نرفته را با جسارت بالا به سرانجام برسانیم.

کیانپور به بحث آموزش اشاره کرد و گفت: مدیران و همکاران در سراسر کشور باید آموزش‌های ضمن خدمت را مورد توجه قرار داده و با دقت و حساسیت بالا آموزش و بهبود مستمر را برای رشد فردی جدی بگیرند.

وی تصریح کرد: سال آینده سال بهره گیری بیشتر از ظرفیت‌های کمتر استفاده شده در شرکت است که با تعامل و ارتباطات بیشتر و ورود به بازارهای جدید ضمن ارائه خدمات نوین و انحصاری درآمد مناسب تری را برای شرکت کسب کنیم.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در پایان با بیان اینکه سال آینده ارزشیابی جدیدی در شرکت از استان‌ها انجام خواهد شد تاکید کرد: در ارزشیابی جدید میزان عملکرد و بهره‌وری هر استان را با توجه به ورود به بازارهای جدید و جذب مشتریان ارزیابی خواهد شد و حضور در بازارهای جدید و پروژه‌های بخش خصوصی ملاک خواهد بود.

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
کد خبر: ۲۱۲٬۶۰۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =