۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
کد خبر: . ۱۹۰٬۷۶۹
ابلاغ آئین نامه اجرایی اعطای سند به املاک تصرفی با اولویت حاشیه شهرها

آئینی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: شورای عالی شهرسازی و معماری بسته‌های تشویقی برای ساخت واحدهای فرسوده را ابلاغ کرد.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار، محمد آئینی مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: آئین نامه اجرایی بند "ک" تبصره ۱۱ قانون بودجه سال جاری برای اعطای سند به املاک تصرفی با اولویت حاشیه شهرها از سوی دولت ابلاغ شد.

آئینی افزود: برای شتاب بخشی ساخت واحدهای فرسوده و ناپایدار، شورای عالی شهرسازی و معماری بسته‌های تشویقی برای ساخت این واحدهای مسکونی را ابلاغ کرد. بسته‌های جامع تشویقی شامل تخفیف ۵۰ تا ۱۰۰ درصد رایگان و همچنین صدور پروانه کمتر از یک ماه است.

مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری همچنین گفت: برای بافت‌های فرسوده و ناپایدار تسهیلات بانکی مانند نهضت ملی مسکن بدون رعایت شرایط چهارگانه مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان وام اعطا می‌شود که ۱۵۰ میلیون تومان بدون بهره است.

آئینی اضافه کرد: از سیاست‌های تشویقی دیگر می‌توان به یک یا دو طبقه تراکم برای افرادی که معبر باز کنند، تسهیلات برای ایجاد کاربری‌های غیر مسکونی و تسهیلات در حوزه پارکینگ‌ها برای جلب مشارکت بخش خصوصی در بافت‌های فرسوده اشاره کرد که از سوی شورای عالی شهرسازی و معماری به استانداران ابلاغ شده است.

۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
کد خبر: ۱۹۰٬۷۶۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =