۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
کد خبر: . ۱۸۹٬۶۷۸
ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به موضوع سرمایه‌گذاری در نهاوند ورود پیدا کند

همدان- شهبازی، نماینده مردم نهاوند در مجلس بابیان اینکه مسئولان باید زمینه سرمایه‌گذاری در نهاوند را فراهم کنند، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به موضوع سرمایه‌گذاری در شهرستان نهاوند ورود پیدا کند.

علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار بازار بااشاره به وجود تنگناها بر سر راه سرمایه‌گذاری در شهرستان نهاوند گفت: وجود مشکلات مانع از انجام وظیفه نیست و موظف به تامین انتظارات مردم هستیم.

وی با بیان اینکه مسئولان باید زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در نهاوند را فراهم کنند تا مسیر توسعه این منطقه هموار شود و اهداف ترسیم شده در این خصوص جامه عمل به تن کنند، افزود: دولت با محدودیت‌های خود قادر به سرمایه گذاری مستقیم در طرح های توسعه نهاوند نیست و امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در طرح‌های توسعه را ندارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بنگاه‌های اقتصادی بزرگی مانند شستا و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) می‌توانند به موضوع سرمایه‌گذاری در شهرستان نهاوند ورود پیدا کنند، گفت: دست اندرکاران جذب سرمایه گذاران باید همراهی لازم را در این زمینه داته باشند.

شهبازی رفع موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را زمینه ساز ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در منطقه برشمرد و گفت: برخی طرح های عمرانی نهاوند راکد مانده و باید فکری به حال آنها کرد.

وی به وضعیت راه ارتباطی محور حادثه‌خیز آورزمان به نهاوند اشاره کرد و افزود: برای تکمیل راه ارتباطی محور حادثه‌خیز آورزمان به نهاوند حدود یک سال منتظر صدور مجوز بهره‌برداری از معدن هستیم اما متاسفانه تاکنون در این زمینه اقدامی صورت نگرفته است.

۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
کد خبر: ۱۸۹٬۶۷۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =