۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
تکمیل ۵۸ پروژه مسئولیت اجتماعی در مناطق نفتخیز و گازخیز کشور

تکمیل ۵۸ پروژه مسئولیت اجتماعی در مناطق نفتخیز و گازخیز کشور

به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران، شهریورماه ۱۴۰۱ با صرف اعتباری افزون بر ۴۸۰ میلیارد ریال، ۵۸ پروژه در استان های نفتخیز و گازخیز کشور تکمیل شد.

به گزارش بازار به نقل از شرکت ملی نفت ایران، با توجه به تصمیمات ابلاغی سفرهای رئیس جمهوری به استان ها، تکالیف و مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت با هدف ارتقاء سرانه آموزشی، ارتقاء سطح سلامتی، تندرستی و پویایی، افزایش روحیه نشاط اجتماعی، توسعه و ارتقاء محیط های مسکونی، سالم سازی محیط زیست روستائیان، افزایش سرانه فضاهای درمانی و توجه ویژه به سلامت ساکنان مناطق نفتخیز، گازخیز و محروم کشور به ۳۱ استان گسترش یافته است.

در این راستا مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران در شهریورماه ۱۴۰۱ با صرف اعتباری افزون بر ۴۸۰ میلیارد ریال، ۵۸ پروژه آموزشی، هادی روستایی، بهداشتی و درمانی، راه و شهرسازی و خدماتی در استان های نفتخیز و گاز خیر کشور تکمیل و به سازمان های نوسازی مدارس، ورزش و جوانان، بنیاد مسکن، علوم پزشکی، راه و شهرسازی و خدماتی به عنوان دستگاه های بهره برداری تحویل داد.

این پروژه ها شامل ۱۳ پروژه آموزشی در استان های بوشهر، خوزستان، همدان، قم و سمنان، ۱۵ پروژه ورزشی در استان های بوشهر و فارس، ۲۶ پروژه طرح هادی روستایی در استان های خوزستان، بوشهر و خراسان رضوی، یک پروژه بهداشتی و درمانی در استان خوزستان، یک پروژه راه و شهرسازی در استان زنجان و ۲ پروژه خدماتی در استان ایلام بوده است.

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آب‌رسانی، برق‌رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

کد خبر: ۱۸۳٬۲۵۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha