۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۴
کد خبر: . ۱۶۶٬۳۹۶
تفاهم همکاری و تبادل تجربیات بین انجمن بتن البرز و شهریار استان تهران

نشست مشترک رییس و اعضای انجمن بتن استان البرز با انجمن بتن شهریار استان تهران به منظور استفاده از تجربیات و توانمندی در حوزه بتن و فراورده های ساختمانی در محل انجمن بتن شهریار بر گزار شد .

به گزارش بازار دراین نشست اعضای هئیت مدیره انجمن های البرز و شهریار دیدگاه های خود را در خصوص فروش ، برنامه ریزی برای روزهای تعطیل ، مقاوم سازی و... بحث و تبادل نظر کردند .

رئیس انجمن بتن استان البرز تبادل تجربیات را بین تهران و البرز در حوزه بتن و مقاوم سازی بسیار مهم بیان کرد و گفت ما این آمادگی را داریم که همکاری های خود را گسترش و تداوم این نشست ها را برای بهره وری بیشتر داشته باشیم .

مهدی کیهانی به جایگاه آزمایشگاه وامکانات فنی ونقش آن در کنترل کیفی پروژهای عمرانی استان اشاره کرد و خواستار ایجاد زمینه همکاری وحمایت وهمراهی آزمایشگاهعا در بخش های مختلف متناسب با نیاز وظرفیت هاوامکانات موجود در دو مجموعه را مورد تاکید قرار داد .

وی آمادگی آزمایشگاه های بتن استان البرز را به ایجاد زمینه همکاری با انجمن بتن شهریار ومراکز تولید بتن آماده در زمینه های مختلف کاری ازجمله درتهیه طرح اختلاط بتن وآزمایشهای کنترل کیفی دوره ای ازمصالح ونمونه های بتن واحد های تولیدی و برگزاری دوره های آموزشی وارائه خدمات مشاوره ای اعلام نموده و تاکید داشتند که انجمن بتن به گونه ای برنامه ریزی نماید که از توانمندی یکدیگر هرچه بیشتر در مسیر ارتقاء سطح کیفی مرکز تولید بتن آماده استفاده شود و امیدواریم با همکاری دومجموعه در آینده شاهد اقدامات خوب واثر بخشی باشیم.

در ادامه این نشست سایر اعضای هیئت مدیره انجمن بتن به بیان نقطه نظرات و مشکلات کاری خود پرداختند

۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۴
کد خبر: ۱۶۶٬۳۹۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =