۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
کد خبر: . ۱۴۴٬۸۹۴
مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی گواهینامه ISO۹۰۰۱۲۰۱۵ دریافت کرد

مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، با انطباق ساختار فعالیت های جاری خود و رعایت ملزومات استاندارد، گواهینامه ISO ۹۰۰۱ را دریافت کرد.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، با انطباق ساختار فعالیت های جاری خود و رعایت ملزومات استاندارد، گواهینامه ISO ۹۰۰۱ را دریافت کرد.

این گواهینامه به تناسب فعالیتهای مرکز وارسی پروازی در زمینه های خدمات کالیبراسیون و اعتبار سنجی پرواز، خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما، خدمات آموزشی کروی پروازی، خدمات عملیات هوایی (پروازی)، خدمات قابلیت تداوم پرواز و سایر خدمات آموزشی صادر شده است.

گفتنی است؛ ایزو ۹۰۰۱ یک نوع استاندارد مدیریت کیفیت است که در ساختار سازمانی با عنوان QMS (سیستم مدیریت کیفیت) از آن یاد می شود. این استاندارد الزاماتی از قبیل: تعریف کنترل و بهبود فرآیندهای درون سازمان، ایجاد نقش رهبری، برنامه ریزی نتایج و تغییرات مورد انتظار، شناسایی و رسیدگی به خطرات و فرصتها، مدیریت تمام منابع، ایجاد اطلاعات مستند(روش ها، دستورالعمل های کاری، نقشه ها، پرونده ها و ...)، نظارت بر سیستم (اندازه گیری، ممیزی، بازبینی و ...)، پیدا کردن و حل مشکلات و علل آنها، بهبود تمام فرآیندها و ... را شامل می شود.

به گزارش شرکت فرودگاه‌ها، این مرکز با دریافت گواهینامه ISO ۹۰۰۱می بایست با بازنگری های جاری استاندارد از طریق نظارت سالانه و اهداف نظارتی بر اصول و تجاری سازی به روز و استوار بماند.

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
کد خبر: ۱۴۴٬۸۹۴

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =