۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
کد خبر: . ۱۳۱٬۰۱۴
معامله بیش از ۱۷ میلیون کیلووات ساعت برق در بورس انرژی

در جلسه معاملاتی دیروز ۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ قرارداد معادل ۱۷ میلیون و ۵۵۶ هزار کیلووات ساعت برق مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش بازار به نقل از بورس کالا، در جلسه معاملاتی دیروز ۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ قرارداد معادل ۱۷ میلیون و ۵۵۶ هزار کیلووات ساعت برق به ارزش ۱۰ میلیارد و ۶۴۹ میلیون و ۶۰۴ هزار ریال توسط شرکت تولید نیروی برق پرند مپنا، برای دوره تحویل هفتگی بهمن ۱۴۰۰ عرضه و مورد معامله قرار گرفت.

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ و ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ و ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ و در نمادهای بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ و در نمادهای بار پیک ماهانه، بار پایه ماهانه و میان باری ماهانه ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ گشایش یافتند.

علاوه بر این در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ پایان جلسه معاملاتی دیروز متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

همچنین دیروز در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سنفت۰۰۴) ۷۸۳ قرارداد با ارزشی بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳ میلیون و ۹۶۰ هزار و ۳۵۰ ریال و در نماد (سمیعا۰۰۲) ۱۲ هزار و ۶۹۸ قرارداد با ارزش ۱۸۳ میلیارد و ۵۵۲ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۵۴۰ ریال و (سبرق۰۲۱) ۲۵ هزار و ۷۰۰ قرارداد با ارزش ۴۹ میلیارد و ۸۵۸ میلیون ریال معامله شد.

۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
کد خبر: ۱۳۱٬۰۱۴

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =