۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
کد خبر: . ۱۱۶٬۳۳۶
اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای معلولین در بودجه ۱۴۰۱

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برای اجرای قانون معلولین، اعتبارات لازم در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش بازار، حجت‌الله عبدالملکی با اشاره به جزئیات نشست مشترک با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برای اجرای قانون معلولین اعتبارات لازم در نظر گرفته می‌شود.

 وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پس از پایان نشست مشترک با کمیسیون اجتماعی مجلس طی سخنانی با اشاره به جزئیات این نشست اظهار داشت: نمایندگان دغدغه‌های مهمی در حوزه اشتغال، مسائل اداری در حوزه تعاون و رفاه اجتماعی و مسئله بیمه کارگران فصلی و ساختمانی داشتند.

وی افزود: ما گفتیم که در این دو ماه اقداماتی صورت گرفته و طبیعتاً کار به تازگی شروع شده و انتظار داریم که بخش زیادی از انتظارات نمایندگان مجلس به ویژه مسائلی که در ارتباط با حقوق معلولین است در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته شود.

وزیر کار با اشاره به اینکه ما برای اجرای قانون مترقی مرتبط با معلولین نیازمند اعتباراتی هستیم که در لایحه سال آینده دیده خواهد شد، خاطرنشان کرد: بعضی از موارد که در حوزه اشتغال از سوی نمایندگان مطرح شد ناظر به زیست‌بوم اشتغال جمهوری اسلامی بود که در جلسه اخیر شورای عالی اشتغال مطرح شد. با توجه به اینکه به فاصله کمتر از یک ماه دومین جلسه شورای عالی کار به دستور رئیس‌جمهور برگزار می‌شود، مسائلی که در این جلسه از سوی نمایندگان مجلس عنوان شد، طبعاً در نشست آتی شورای عالی کار مطرح خواهد شد.

۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
کد خبر: ۱۱۶٬۳۳۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =