۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
کد خبر: . ۱۰۳٬۶۶۳
از بانک‌ها مطالبه ریالی نداریم

برنامه ریزی، مدیریت و پیگیری مستمر صندوق و تعامل بسیار مناسب بانک‌های عامل در ایفای تعهدات ریالی خود باعث شده، این صندوق در وصول مطالبات خود موفق عمل نماید.

به گزارش بازار، این صندوق در راستای اجرای وظایف قانونی خود در تأمین مالی طرح‌های متقاضی تسهیلات ریالی، تاکنون نسبت به انعقاد ۸۲۶ فقره قرارداد به مبلغ بیش از ۸۸۰ هزار میلیارد ریال اقدام نموده که این منابع تاکنون منجر به تأمین مالی بیش از ۲۶۳ هزار طرح در بخش‌های مختلف اقتصادی شده است.

شایان ذکر است؛ مدیریت، برنامه‌ریزی و پیگیری مستمر صندوق توسعه ملی و تعامل بسیار مناسب بانک‌های عامل در ایفای تعهدات ریالی باعث شده تا این صندوق در وصول مطالبات خود موفق عمل نماید.

این در حالی ست که وصول مطالبات ناشی از تخصیص این منابع ریالی از بانک‌های عامل، همواره در دستور کار این صندوق بوده که در حال حاضر هیچگونه مطالبات ریالی از بانک‌ها وجود ندارد.

با توجه به آنکه یکی از اهداف صندوق توسعه ملی حفظ سهم نسل‌های آینده کشور با تبدیل کردن آن به ثروت‌های ماندگار و تأثیرگذار در پیشرفت ایران عزیز می‌باشد، امید است با بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌ها و سال‌های آینده و استمرار آن؛ بانک‌های عامل و طرف قرارداد با این صندوق در حوزه تعهدات ارزی خود و بازپرداخت به موقع مطالبات ارزی صندوق نیز همانند ایفای تعهدات در حوزه منابع ریالی، به تعهدات ارزی عمل کرده تا این صندوق بتواند در جهت تأمین نیاز ارزی کشور موفق‌تر عمل کند.

۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
کد خبر: ۱۰۳٬۶۶۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =