۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
کد خبر: . ۱۰۱٬۸۲۹
جزئیات روند واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی

کارکنان شاغل نظام بانکی از امروز چهارشنبه سیزدهم مردادماه باید برای دریافت واکسن کرونا به سایت بیمارستان بانک ملی مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

به گزارش بازار به نقل از ایبنا، همایش آموزشی برای کادر مراکز ۱۷ گانه  واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی در استان تهران در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در مجموعه ادارات مرکزی بانک ملی ایران،  سالن حافظ برگزار شد.  

بر این اساس، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانکها اعلام کرد: با هماهنگی بعمل آمده با ریاست محترم شورای هماهنگی بانک‌ها و مدیرعامل بانک ملی ایران جناب آقای دکتر حسین زاده امور واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی در استان تهران به بیمارستان بانک ملی ایران و در مراکز استان‌ها با هماهنگی دبیران کمیسیون های هماهنگی استان به درمانگاه‌های بانک ملی مستقر در هر استان واگذار شد و با همت و برنامه ریزی دبیران کمیسیون‌ها، مدیریت بیمارستان و رئیس دانشکده پرستاری بانک ملی مراکز ۱۷ گانه پیش بینی شده برای تهران تجهیز و آماده ارائه خدمت گردیده است.

بیش از۲۰۰  نفر از پرسنل بانک در همایش آموزشی حضور داشتند و توسط نمایندگان وزارت محترم و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش لازم را برای امور واکسیناسیون فرا گرفتند که بتوانند از صبح پنجشنبه ۱۴۰۰.۰۵.۱۴ واکسیناسیون کارکنان شاغل بانک‌ها در استان تهران را در مراکز ۱۷ گانه انجام دهند. ضمناً کارکنان شاغل نظام بانکی از امروز چهارشنبه ۱۴۰۰.۰۵.۱۳ برای ثبت نام می بایست به سایت بیمارستان بانک ملی مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.
 

جزئیات روند واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
کد خبر: ۱۰۱٬۸۲۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =