اختیارات اتاق بازرگانی در جهت توسعه اقتصادی کشور افزایش یافت
رئیس اتاق بازرگانی ایران:

اختیارات اتاق بازرگانی در جهت توسعه اقتصادی کشور افزایش یافت

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به شعار سال افزایش اختیارات بخش خصوصی و اتاق بازرگانی در جهت توسعه اقتصادی کشور از جمله اولویت‌های رئیس جمهور شهید بود.

به گزارش بازار، صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه رئیس جمهور شهید با توجه شعار سال مبنی بر جهش تولید ومشارکت های مردمی به تمامی وزارت خانه ها و نهادها توصیه می کند که در جهت تولید و توسعه مسائل اقتصادی کشور گام بردارد گفت: مشارکت با مردم و ارتباط با برنامه های اتاق بازرگانی همیشه در اولویت های برنامه های این بخش بوده و نهایت تلاش برای رسیدن به اهداف و برنامه های اقتصادی در برنامه هفتم را در دستور کار خود قرار می داد.

وی افزود: فعالان اقتصادی با توجه به ضایعه اسفناک شهادت رئیس جمهور کشور بیش از قبل فعالیت و تلاش خواهند کرد و برای تحقق برنامه های رئیس جمهور با تمامی قدرت این برنامه ها را ادامه می دهند.

حسن زاده اظهار کرد: رئیس جمهور از اولین روزهای که قبول مسئولیت کرد توجه بیشتری نسبت به دوره های قبلی به حوزه اتاق بازرگانی داشت و امسال با توجه به فعالیت های مضاعفی که خواهند داشتند در جهت جهش تولید و مشارکت های مردمی گام های بزرگی خواهم برداشت.

او گفت: رئیس جمهور نهایت تلاش را برای توسعه مسائل اقتصادی کشور در دستور کار خود قرار داده و در افزایش اختیارات به اتاق بازرگانی تلاش زیادی کرده است و ادامه این کار باعث می شود که جامعه اقتصادی کشور بتواند گام های بلندی را در جهت توسعه اقتصادی بردارد.

کد خبر: ۲۸۸٬۴۶۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha