۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
اطلاعیه پرداخت دوره‌ای ۲ صندوق سرمایه گذاری

اطلاعیه پرداخت دوره‌ای ۲ صندوق سرمایه گذاری

مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران اطلاعیه‌ای درخصوص پرداخت‌های دوره‌ای صندوق سرمایه گذاری همای آگاه (همای) و صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا منتشر کرد.

به گزارش بازار، در متن این اطلاعیه آمده است: به اطلاع سرمایه گذاران محترم می‌رساند، پیرو اطلاعیه شماره ۹۱۸۶۴/۱۸۱ مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران، در پایان هر مقطع زمانی که ماهانه و آخرین روز هر ماه می‌باشد، تقسیم سود در صندوق سرمایه گذاری همای آگاه (همای) انجام و متناسب با تعداد واحدهای سرمایه گذاری به حساب کسانی که در پایان آن مقطع، دارنده واحدها بوده اند، واریز می‌شود. میزان سود تعلق گرفته به واحدهای سرمایه گذاری برای دوره یک ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ مبلغ ۱۸۷ ریال می‌باشد که به سرمایه گذاران پرداخت می‌شود. لازم به ذکر است پس از پرداخت مبلغ سود، خالص ارزش روز هر واحد سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰، ۰۰۰ ریال کاهش یافته است. به منظور تسریع در پرداخت سود بایداطلاعات حساب بانکی هر سرمایه گذار نزد کارگزار مربوطه تکمیل و به شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام گردد.

اطلاعیه مهم درخصوص پرداخت‌های دوره‌ای صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا
به اطلاع سرمایه گذاران محترم می‌رساند، در پایان هر مقطع زمانی که ماهانه و در آخرین روز هر ماه می‌باشد، درصورتی که خالص ارزش روز واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت امین یکم فردا (امین یکم) بیش از قیمت مبنای واحدهای سرمایه گذاری باشد، تفاوت مذکور محاسبه شده و متناسب با تعداد واحدهای سرمایه گذاری به حساب کسانی که در پایان آن مقطع، دارنده واحدها بوده اند واریز می‌شود. میزان سود تعلق گرفته برای دوره منتهی به ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ مبلغ ۱۹۵ ریال می‌باشد که به سرمایه گذاران پرداخت می‌شود. خالص ارزش روز هر واحد صندوق پس از تقسیم سود به ۱۰، ۰۰۰ ریال کاهش یافته است. لازم به ذکر است جهت تسریع در پرداخت سود بایداطلاعات حساب بانکی هر سرمایه گذار نزد کارگزار مربوطه تکمیل و به شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام گردد.

کد خبر: ۲۲۲٬۱۸۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha