افزایش سود هر سهم «وملی»

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری برخوردار است.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی با سرمایه ۲۴۷ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی در دوره یاد شده، مبلغ ۴۳ میلیارد و ۹۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک هزار و ۸۷ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی، تغییری مشاهده نمی‌شود.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش یک هزار و ۳۶ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۴۷ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

وملی در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳ میلیارد و ۶۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
کد خبر: 28127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =