۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
کد خبر: . ۱۹۰٬۷۶۶

به گزارش بازار، کوینکس پنجمین سالگرد تأسیسش را در دسامبر ۲۰۲۲ جشن خواهد گرفت. این صرافی به لطف اعتماد و حمایت کاربران جهانی‌اش توانسته است رشد کند و تکامل یابد. کوینکس با هدف جبران محبت‌های کاربران و اجتماعات، در فعالیت‌های خیریه نقش فعالی داشته و یک نهاد خیریه به نام خیریة کوینکس و همچنین صندوق خیریة چند میلیون دلاری را تأسیس نموده است. خیریة کوینکس با هدف بازپرداخت به اجتماعات از طریق فعالیت‌های واقعی، یک سری برنامه‌های خیریه در سراسر جهان راه‌اندازی نموده است که اقداماتی در راستای حمایت‌های آموزشی، فقرزدایی، و امداد سوانح را در بر می‌گیرند.

خیریه‌ای که محرکش عشق و شفقت است

کوینکس به عنوان یک صرافی قدیمی کریپتو قصد دارد معاملات کریپتو را تسهیل کند. این صرافی محصولات معاملاتی کریپتویی قابل دسترس با کاربری آسان ارائه کرده و در سطح جهانی نقش‌آفرینی نموده است، و به علاوه خانوادة محصولات جامعی شامل مشتقات مالی و خدمات نوآورانه تدارک دیده و همین به رشد کاربران صرافی انجامیده است. با اینکه کوینکس به سرعت رشد می‌کند، همچنان به انگیزه‌های اولیة خود متعهد است. این صرافی در سال ۲۰۲۲ و با هدف اجرای هرچه بیشتر وظایف اجتماعی و تقویت فعالیت‌های خیریه در سطح جهان، اقدام به تأسیس خیریة بین المللی کوینکس نمود که اولین قدم در مسیر جدیدش در راستای اقدامات خیریه است.

گزارش ارزیابی کاهش ریسک سوانح در سطح جهانی (GAR ۲۰۲۲) که دفتر کاهش ریسک سوانح سازمان ملل (UNDRR) در ماه آوریل منتشر کرد نشان می‌دهد که طی دو دهة گذشته، هر سال حدود ۳۵۰ تا ۵۰۰ سانحه در مقیاس کوچک تا متوسط رخ می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۳۰ شمار سوانح به رقم ۵۶۰ مورد در سال (یا روزانه ۱.۵ مورد) افزایش یابد. سوانح طبیعی عمدتاً به کشورهای فقیر آسیب می‌رسانند و خیریة کوینکس قصد دارد از طریق کمک‌های مالی خیریه به سوی افرادی که در نواحی تحت تأثیر سوانح زندگی می‌کنند دست یاری دراز کند و محبت و توجه خود را نشان دهد.

 خیریه کوینکس قدرت خیریه را از طریق اقدامات واقعی به نمایش می‌گذارد

در ژانویة سال ۲۰۲۲ و در پی وقوع توفان رای در فیلیپین، خیریة کوینکس به این کشور کمک‌های مالی ارائه نمود. به علاوه، یک تیم نجات به همراه بیش از سیصد بستة امدادی به ساکنان نیازمند در مناطق آسیب‌دیده فرستاد.

در فوریة سال ۲۰۲۲ و در پی وقوع بارانی سیل‌آسا در برزیل، خیریة کوینکس به ساکنان آسیب‌دیده از این سانحه کمک مالی نمود.

در جولای ۲۰۲۲ و در پی وقوع سیل کم‌سابقه‌ و فاجعه‌باری در بنگلادش، خیریة کوینکس تمام تلاش خود را جهت مهار سیل و امدادرسانی به سانحه‌دیدگان به کار بست. این سازمان ضمن حصول اطمینان از امنیت مردم و اموالشان، به نجات‌دهندگان محلی جهت مهار سیل به طور کامل یاری رساند و به قسمت‌هایی که تحت تاثیر سیل قرار گرفته بودند کمک‌های مالی و تجهیزات حیاتی ارائه نمود تا در زمینه‌های نجات اضطراری و امداد پسافاجعه نقش داشته باشد و به افراد محلی کمک کند از پیامدهای سانحه عبور کنند.

 خیریه کوینکس قدرت خیریه را از طریق اقدامات واقعی به نمایش می‌گذارد

نقش خیریه کوینکس در امداد سانحه در بنگلادش

از جهت فقرزدایی، خیریة کوینکس از طریق رویدادهای خیریه برون‌خط (آفلاین) تدارکات و تجهیزاتی به مردم نواحی محروم ارائه کرد. در سال نوی ایران، این سازمان به بیش از یکصد خانواده فقیر در این کشور سر زد و به آنها کمک‌هایی ارائه نمود. در ماه آوریل گذشته، خیریه کوینکس به مناسبت عید پاک به بیش از ۵۰۰ کودک فقیر در برزیل هدایایی اهدا نمود. همچین در عید قربان اخیر، تیم این خیریه هدایایی به بیش از یکصد کودک ساکن در نواحی فقیر کشورهای ترکیه، سوریه، ایران و اندونزی اهدا نمود.

 خیریه کوینکس قدرت خیریه را از طریق اقدامات واقعی به نمایش می‌گذارد

از امداد سانحه تا فقرزدایی هدفمند، خیریه کوینکس همواره در خط مقدم بوده است. این سازمان بدون آنکه در ارائة کمک مضایقه کند، در هر دو بخش توسعة شرکت و اقدامات خیریه فعال است.

 خیریه کوینکس قدرت خیریه را از طریق اقدامات واقعی به نمایش می‌گذارد

خیریه پایانی ندارد

اقدامات خیریة کوینکس هدفی ندارد. این سازمان همواره به مسئولیت‌های اجتماعی‌اش اولویت داده است. خیریة کوینکس با راه‌اندازی برنامه‌های خیریه در زمینه‌های مختلف از جمله توسعة فرهنگی، امداد سانحه، آموزش و رفاه اجتماعی، تعهدات فداکارانه‌اش به آرمان‌های خیریه را به طور کامل به اثبات رسانده است.

کوینکس به عنوان یک شرکت کریپتویی برتر، امور خیریه و توسعه شرکتی و مسئولیت‌های اجتماعی را به طور ارگانیک با یکدیگر ترکیب کرده است. این صرافی در برنامه‌های خیریة سراسر جهان نقش فعالی دارد و تلاش می‌کند قدرت فعالیت‌های خیریه را افزایش دهد. خیریة کوینکس در آینده قصد دارد از طریق فعالیت‌های خیریه به اجتماعات کمک کند، سیستم‌های مراقبتی ایجاد کند، و میزبان رویدادهای خیریه جهت کمک به مردم سراسر جهان باشد.

۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
کد خبر: ۱۹۰٬۷۶۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =